> PRACA > Olsztyn

Specjalista ds. pozyskiwania klientów korporacyjnych w Olsztyn, Śląskie sprżedam

Twoje zadania: aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, transakcje wymiany walut, faktoring) współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi utrzymywanie długofalowych relacji z klientami wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku realizacja zaplanowanego budżetu Aplikuj, jeśli: masz doświadczenie w obszarze sprzedaży (w zakresie faktoringu będzie dodatkowym atutem) lub chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery, abyś piął się w górę z każdym dniem posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe przy dobrych wynikach sprzedaży posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem posiadasz prawo jazdy kat. B atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o kontrakt możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy) Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę dotyczącą działalności gospodarczej: mbankdzialalnosc

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. pozyskiwania klientów korporacyjnych
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Olsztyn