> PRACA > Olsztyn

Spawacz w Olsztyn, Śląskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: Wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień Przygotowywanie elementów do spawania Obsługa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych podczas procesu spawania Wykonywanie pomiarów warsztatowych Wykonywanie prac ślusarskich (gięcie, szlifowanie) Dbałość o stan techniczny używanych urządzeń i maszyn Organizowanie stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w czystości Wymagania: Wykształcenie techniczne Minimum rok doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze prac ślusarskich oraz spawalniczych Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami Praktyczna znajomość rysunku technicznego Uprawnienia spawalnicze TIG 141 Rzetelność w wykonywaniu powierzonych pracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w firmie, oferującej rozwiązania w obszarze produkcji dla branży spożywczej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (czas określony -> czas nieokreślony) Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy Możliwość rozwoju w strukturach firmy Pracę w systemie jednozmianowym Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe dni urlopowe, opieka medyczna) Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Detale ogłoszenia: Spawacz
Sprzedawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Olsztyn
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj